Cupori 400 kupariputket teolliseen laitevalmistukseen
Tarjoamme asiakkaillemme teolliseen laitevalmistukseen laajan mitta-alueen ja innovatiivisia tuoteratkaisuja, jotka perustuvat asiakkaidemme tarpeisiin sekä eurooppalaisiin että muihin kansainvälisiin standardeihin.
Valmistuksessa käytämme deoksidoitua kuparia Cu-DHP (CW024A) ja hapetonta kuparia Cu-OF (CW008A). Hyvä laatu on asiakkaillemme ja meille tärkeää. Varmistaaksemme tuotteemme tasalaatuisuuden jokainen tehtaaltamme lähtevä teollisuusputki mm. pyörrevirtatestataan ennen toimitusta asiakkaalle.
Olemme joustavia ja innovatiivisia uusien tuotteiden, ratkaisujen ja palveluiden kehittämisessä. Mikäli haette tuotetta omalla mitta-alueellanne, tietyillä mekaanisilla ominaisuuksilla tai erityisellä toimitustilalla, olemme kiinnostuneita uusista haasteista ja niihin ratkaisujen kehittämisestä.
